Sieci informatyczne projekt, wykonanie, konfiguracja, administracja !!!

 

ITLan zajmuje się instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych (np. Ethernet), bezprzewodowych (np. 802.11) i światłowodowych. Szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej oraz na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Stawiamy na niezawodność rozwiązań aby przynosiły one wymierne korzyści naszym klientom przez wiele lat

 

Stuprocentową funkcjonalność sieci informatycznych można zapewnić jedynie dokonując poprawnej instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych, zarówno pasywnych i aktywnych. Umiejętności naszych inżynierów i doświadczenia nabyte przy instalacji sieci pozwalają zagwarantować najwyzszą jakość naszych usług. 

 

Po wykonaniu i wdrożeniu infrastruktury teleinformatycznej (sieci komputerowe oraz inne rozwiązania niskoprądowe; sprzęt aktywny, pasywny; oprogramowanie) priorytetem staje się utrzymanie jej pełnej sprawności, wydajności oraz dostępności.

 

Dobrze utrzymana oraz administrowana sieć komputerowa pozwala na bezawaryjną pracę nawet w warunkach dużego obciążenia.

 

Oferujemy usługi instalcji i konfiguracji

  • okablowania i urządzeń pasywnych:
    szafy teleinformatyczne, patchpanele, gniazda teleinformatyczne
  • urzadzeń aktywnych przełączników drugiej i trzeciej warstwy
    routerów między segmentami sieci i routerów dostępowych
  • urządzeń dostępowych w sieci WLAN
  • urządzeń klienckich: karty sieciowe ethernet, 802.11, itp.

 

 

Systemy wydzielonego zasilania i rozdziału energii elekrycznej

Wiekszość systemów informatycznych jest  wrazliwa na awarie wywołane zakłóceniami i zanikami zasilania w sieciach elektrycznych. W trosce o bezpieczeństwo urzadzeń, ale przede wszystkim bezpieczeństwo danych naszych klientów, ITLan projektuje i instaluje infrastrukturę elektryczną i modernizuje istniejące instalacje.